Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Rozwiązania dla Twojego biura

Nasz zespół

Do profesjonalnej obsługi naszych Klientów zatrudniamy ponad 50 osób z wyższym wykształceniem, dużym doświadczeniem oraz długoletnim stażem.

W trosce o jak najwyższą jakość usług oraz satysfakcję Klienta stworzyliśmy system umożliwiający realizację potrzeb każdego Klienta przyjmując  nawet skomplikowane zadania.

Nasz zespół, począwszy od działu obsługi klienta, a skończywszy na dziale logistyki, ukierunkowany jest na odbiorcę - jego potrzeby i zadowolenie - oraz pełny profesjonalizm w podejściu do wykonywanych zadań. Składając zamówienie w naszej firmie , każdy Klient może być pewien, że jego zlecenie zostanie szybko i perfekcyjnie zrealizowane, otrzyma rzetelną informację i pomoc dotyczącą interesującego go asortymentu, jak również zasad i terminów dostawy. 

W naszej pracy nie zapominamy, że jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi, dlatego z dużym szacunkiem traktujemy siebie nawzajem, naszych klientów i kontrahentów.

W roku 2010 zrealizowaliśmy projekt współfinansowany ze środków Unijnych Człowiek – najlepsza instytucja , który miał zdecydowany wpływ na podniesienie kwalifikacji zawodowych pracującej kadry.